Bezobilninové receptúry „ACANA REGIONALS“

(KR 8/2012)

Kanadský výrobca biologicky vhodných krmiv ACANA a ORIJEN Champion Petfoods LTd konečne zahájil avízovanú výrobu nových vylepšených receptúr bezobilninovej Acany, tzv. Acany REGIONALS. Táto zmena sa týka len receptúr pre psov – Ranchlands, Grasslands, Pacifica a Wild Prairie.

4 receptúry tejto rady nás privítajú v novom kabáte, zmenou gramáží a zajímavými zmenami v zložení jednotlivých receptúr.

  1. Nové grafické spracovanie obalov nám jasnejšie a výstižnejšie ukazuje posolstvo biologicky vhodných krmív, kde sú všetky informácie prehľadne a viditeľne umiestnené.
  2. Nové veľkosti balení sa zhodujú so základnou radou Acana Classic, tj. 340 gr, 2,27 kg, 6,8, kg a 13 kg
  3. Poslednou a najočakávanejšou zmenou sú zmeny v zložení. Došlo k veľkému nárastu obsahu čerstvého mäsa, v rozmedzí 20 – 30%. Bola použitá nová prísada „červená šošovica“, ktorá vďaka svojmu nízkemu glykemickému indexu zaručuje biologicky vhodný zdroj energie.

Rade krmiva Acana Regionals zostane zloženie 60%, 40% a 0%, kde 60 je informácia o obsahu mäsa, 40 o obsahu ovocia, zeleniny a bylín a 0 o obsahu obilnín.
Navýšením podielu čerstvého mäsa a dodaním červenej šošovice dochádza k lepšej stráviteľnosti, k výraznejšej chuti , ktorú ocenia predovšetkým Vaši domáci maznáčikovia.

Publikované z tlačenej verzie magazínu Kynologická revue č. 8/2012