TATRAPET otvoril doposiaľ najväčšiu predajňu pod Tatrami

(KR 4/2015)

Tatranský región je jedným z najväčších lákadiel nielen domácich, ale aj zahraničných turistov. O jeho rozvoj sa pričinilo už mnoho firiem. Nezaostáva ani známa liptovská firma TATRAPET, ktorú poznáme ako výrobcu a distribútora širokého sortimentu potrieb pre domácich miláčikov. TATRAPET už čoskoro otvorí najväčšiu predajňu s chovateľskými potrebami v tatranskom regióne. Spýtali sme sa na to majiteľa firmy.

„V Tatrách sme sa narodili, dospeli a momentálne je firma v najlepších rokoch,“ povedal Ľ. Čupka, majiteľ firmy TATRAPET. „Našim zákazníkom chceme predstaviť a ponúknuť celý náš sortiment, čo v menších predajniach nie je možné,“ pokračuje pán Čupka. „Otvorením tejto predajne by sme chceli poďakovať za dlhoročnú dôveru, ktorú do nás vkladajú naši zákazníci v liptovskom regióne, na celom Slovensku a tiež v širokom svete. Veríme, že pripravíme bohatú ponuku so službami, ktoré zákazníci a ich domáci miláčikovia privítajú. A my ich zas radi privítame už v máji tohto roku.“

Naši milí čitatelia, po ceste do Tatier nezabudnite správne odbočiť v smere TATRAPET SHOP pri vstupe do Liptovského Mikuláša, pri Tesco shopping centre.

Publikované z tlačenej verzie magazínu Kynologická revue č. 4/2015