Príroda priamo v krmive

pre Vášho miláčika

(KR 5/2011)

FORZA10 je výsledkom dlhoročných veterinárnych skúseností a klinických štúdií patológií pochádzajúcich z jedla. Táto línia krmív, ktorá je celosvetovo známa a uznávaná chovateľmi a majiteľmi psov a mačiek, sa zrodila vďaka výskumu MVDr. Sergia Canella – veterinára, odborníka na potravinovú intoleranciu, homeopatiku a prírodnú medicínu. Ako prvý začal študovať potravinovú intoleranciu ako hlavnú príčinu ochorení psov a mačiek.

Jeho pôvodný koncept bol jednoduchý, ale účinný: študovať spojenie medzi najčastejšími ochoreniami a ich vplyvmi na domáce zvieratá, a to stravou a diétami. Výskum prevedený veterinármi, univerzitnými profesormi a odbornou verejnosťou v oblasti alergií a potravinovej intolerancie dospel záveru, že hlavnú príčinu ťažkostí u zvierat predstavujú potraviny ako produkty intenzívneho poľnohospodárstva, obsahujúce nadmerné množstvo farmaceutických rezíduí, ktoré spôsobujú alergie a intolerancie. Ciele odstránenia podobných závad boli dlhoročne sledované a skúmané, podrobené rôznym skúškam a vývoju, čo umožnilo tejto značke stať sa lídrom na talianskom trhu v oblasti dietetickej výživy domácich zvierat.

Hlavnou myšlienkou a poslaním SANYpet – výrobcu FORZA10, je ZDRAVIE POMOCOU VÝŽIVY. Dôsledkom tejto filozofile sa všetky firemné aktivity točia okolo rozvoja, štúdia a tvorby nových vedecky testovaných vzoriek s cieľom získania a udržania rovnocenných podmienok ideálneho zdravia domácich zvierat počas všetkých fáz života. Podľa SANYpet sú vysoko kvalitné, zdravé a bezpečné suroviny, ktoré by mali byť súčasťou života Vášho miláčika, veľmi dôležité pri vyrovnávaní jeho životne dôležitých telesných funkcíí. Spoločnosť sa preto rozhodla používať málo surovín, no zo spoľahlivých zdrojov a najvyššej kvality dostupnej na trhu.

Formuly všetkých FORZA10 línií stoja na využívaní proteínov z neintenzívneho poľnohospodárstva. Preto sa pri výrobe ako hlavný zdroj bielkovín využívajú: morské ryby, ekologické a/alebo alternatívne voľby mäsa ako, napríklad, jeleň, jahňa, diviakvoľne žijúca zver. Tie sú následne kombinované na prírodnom princípe, napríklad, s ananásomkoreňom ženšenu.

K dodržaniu prírodných princípov a filozofie krmiva sú ako konzervačné látky používané prírodné látky ako vitamín E či rozmarínový extrakt. Bez pridaných syntetických antioxidantov a konzervačných látok.

Preto, ak túžite svojmu miláčikovi dať to najlepšie, FORZA10 je pre Vás tou správnou voľbou.

Publikované z tlačenej verzie magazínu Kynologická revue č. 5/2011